Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

BILI DO UTRATY PRZYTOMNOŚCI I OKRADLI SWOJĄ OFIARĘ. JEST AKT OSKARŻENIA.

17 stycznia 2020

Do zdarzenia doszło w czerwcu ubiegłego roku w Policach. Sprawcy pobili ofiarę, przez co ta, nieprzytomna z licznymi obrażeniami ciała i złamaniami kości trafiła do szpitala. Była nieprzytomna. Winowajcy zabrali pokrzywdzonemu telefon komórkowy, pieniądze, obuwie, dowód osobisty i kartę bankomatową. Obaj byli wcześniej karani. jeden z nich zarzucanego mu czynu dopuścił się w warunkach recydywy wielokrotnej. 
Akt oskarżenia Prokuratura Rejonowa Szczecin-Zachód skierowała w grudniu ubiegłego roku do Sądu Rejonowego Szczecin Prawobrzeże i Szczecin Zachód. Jeden ze sprawców, także w ubiegłym roku, wybił 9 szyb przy ul. Przyjaźni co zostało ujęte w tym samym akcie. 
Za czyn ten grozi im od 2 do 12 lat więzienia. W przypadku multirecydywisty kara może być wyższa, ale nie może przekroczyć 15 lat więzienia.

BILI DO UTRATY PRZYTOMNOŚCI I OKRADLI SWOJĄ OFIARĘ. JEST AKT OSKARŻENIA. BILI DO UTRATY PRZYTOMNOŚCI I OKRADLI SWOJĄ OFIARĘ. JEST AKT OSKARŻENIA. BILI DO UTRATY PRZYTOMNOŚCI I OKRADLI SWOJĄ OFIARĘ. JEST AKT OSKARŻENIA.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji