Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Dziennikarz musi przeprosić Grupę Azoty Police

8 sierpnia 2019

Publikacja przez sześć miesięcy przeprosin Grupy Azoty Police oraz jej prezesa – dr Wojciecha Wardackiego, a także wpłacenie 4 000 zł na rzecz Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Byłych Pracowników Grupy Azoty – taki wyrok usłyszał w szczecińskim Sądzie Okręgowym policki dziennikarz Jan Kłys.

Grupa Azoty Police informuje, że przeprosiny w formie oświadczenia mają zostać opublikowane na łamach „Magazynu Polickiego” w wersji elektronicznej. Jan Kłys został także zobowiązany do usunięcia komentarza i opublikowania w jego miejsce treści oświadczenia – przeprosin.

Sprawa dotyczy publikacji przez wspomnianego dziennikarza w Magazynie Polickim oraz na jednym z profilów w mediach społecznościowych komentarza i informacji godzących w dobre imię Grupy Azoty Police jak i samego prezesa zarządu .

Wyrok nie jest prawomocny.

Dziennikarz musi przeprosić Grupę Azoty Police Dziennikarz musi przeprosić Grupę Azoty Police Dziennikarz musi przeprosić Grupę Azoty Police

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji