Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

MĘŻCZYZNA MOCNO POSZKODOWANY PODCZAS POŻARU

17 sierpnia 2019

Jedna osoba została poszkodowana w pożarze budynku w Policach. Jako wstępną przyczynę ustalono awarię instalacji elektrycznej.

W pożarze został poszkodowany 37 – letni mężczyzna, który o własnych siłach opuścił budynek. W wyniku zdarzenia 70% powierzchni jego ciała uległo poparzeniom. Na miejscu szybko pojawił się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wylądował na boisku szkolnym. W tym czasie ratownicy medyczni i strażacy udzielali 37 letniemu mężczyźnie niezbędnej pomocy. Zastosowano tlenoterapię i okłady hydrożelowe na ciało poparzonego. Inni strażacy prowadzili akcję gaśniczą i poszukiwawczą.

więcej informacji:

 

MĘŻCZYZNA MOCNO POSZKODOWANY PODCZAS POŻARU MĘŻCZYZNA MOCNO POSZKODOWANY PODCZAS POŻARU MĘŻCZYZNA MOCNO POSZKODOWANY PODCZAS POŻARU

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji