Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Nauczyciele nadal w sporze zbiorowym. Będzie strajk?

9 września 2019

Strajk się zakończył, ale protest nauczycieli nadal trwa. Nowy rok szkolny rozpoczął się zwyczajnie, ale nie wiadomo czy przebiegnie spokojnie. W kwestionariuszu badawczym ZNP, rozesłanym do szkół w całej Polsce nauczyciele są pytani między innymi o to czy zdecydowaliby się na wznowienie strajku ogólnopolskiego.

Nauczyciele nadal w sporze zbiorowym. Będzie strajk? Nauczyciele nadal w sporze zbiorowym. Będzie strajk? Nauczyciele nadal w sporze zbiorowym. Będzie strajk?

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji