Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Pierwszy Polak, który wszedł na 10 najwyższych masywów górskich obu Ameryk to policzanin

14 lutego 2020

Edward Fudro na co dzień pracuje w Grupie Azoty Police jako menadżer projektu ds. emisji gazów cieplarnianych, analiz technologicznych i środowiskowych. W ubiegłym tygodniu wrócił z kolejnej wyprawy. Tym razem po raz drugi mierzył się z położonym w północnej Argentynie na Puna de Atacama wierzchołkiem Incahuasi, który tym razem był dla niego łaskawy, dzięki czemu udało się zakończyć plan zdobycia Top10 Ameryk.

Pierwszy Polak, który wszedł na  10 najwyższych masywów górskich obu Ameryk to policzanin Pierwszy Polak, który wszedł na  10 najwyższych masywów górskich obu Ameryk to policzanin Pierwszy Polak, który wszedł na  10 najwyższych masywów górskich obu Ameryk to policzanin

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji