Police o C

TV Police na:

Aktualności Inne

Podczas prac budowlanych odkopano poniemiecki schron w Policach

10 sierpnia 2019

 

W czasie przebudowy węzła przesiadkowego na Placu Chrobrego w Policach robotnicy odnaleźli ludzkie kości a niedługo potem odkryto kolejną niespodziankę- schron przeciwlotniczy. Historia tej ziemii i ludzi, którzy ją zamieszkiwali wciąż daje znać o sobie. 

 

Podczas prac budowlanych odkopano poniemiecki schron w Policach Podczas prac budowlanych odkopano poniemiecki schron w Policach Podczas prac budowlanych odkopano poniemiecki schron w Policach

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji