Police o C

TV Police na:

Aktualności Inwestycje

Pomost w Trzebieży nie powstanie w tym roku

23 stycznia 2019

Infopolice 22.01.19

Nie wiadomo ile będzie trzeba dołożyć do kwoty z ubezpieczenia by promenadę odbudować. Wiadomo jednak, że w tym roku mieszkańcy Trzebieży i turyści nie nacieszą się spacerami po pomoście. Wiosną ruszą prace projektowe, do tego potrzebny jest czas na pozwolenie na budowę i szukanie środków. Być może promenada powstanie w przyszłym roku.

Pomost w Trzebieży nie powstanie w tym roku Pomost w Trzebieży nie powstanie w tym roku Pomost w Trzebieży nie powstanie w tym roku

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji