Police o C

TV Police na:

Aktualności Inwestycje

Remontowany odcinek drogi Police-Szczecin bez zmian?

25 września 2019

Choć nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu w sprawie zamknięcia odcinka drogi łączącego Police ze Szczecinem istnieje niewielka szansa by to tego doszło. Przypomnijmy, że od lipca bieżącego roku na wspomnianym odcinku odbywa się ruch wahadłowy. Z uwagi na jego natężenie inwestor, czyli powiat policki, wraz z wykonawcą rozważali całkowite zamknięcie ulicy w obawie przed niewywiązaniem się z harmonogramu prac. Według pierwotnych założeń droga zostanie oddana do użytku pod koniec 2019 roku.

Remontowany odcinek drogi Police-Szczecin bez zmian? Remontowany odcinek drogi Police-Szczecin bez zmian? Remontowany odcinek drogi Police-Szczecin bez zmian?

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji