Police o C

TV Police na:

Aktualności Polityka

Sprostowanie informacji z Infopolic 15.10.19 dot. wyniku wyborów parlamentarnych.

30 października 2019

W wydaniu Infopolic z dnia 15 października, w informacji dotyczącej wyników wyborów parlamentarnych wdał się błąd. Dotyczył on ilości Policzan, którzy poparli Koalicję Obywatelską i Prawo i Sprawiedliwość. W gminie Police ponad 36 % zagłosowało na PiS a niewiele ponad 35% KO. Oznacza to, że największym poparciem cieszyła się partia rządząca, bijąc rywala o ponad jeden procent głosów, a nie na odwrót jak zostało podane.

Sprostowanie informacji z Infopolic 15.10.19 dot. wyniku wyborów parlamentarnych. Sprostowanie informacji z Infopolic 15.10.19 dot. wyniku wyborów parlamentarnych. Sprostowanie informacji z Infopolic 15.10.19 dot. wyniku wyborów parlamentarnych.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji