Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

1% dobra i nie ma rzeczy niemożliwych. Przez lata udowadniają to polickie stowarzyszenia.

3 lutego 2020

Od 2004 roku 1% odprowadzanego podatku można przekazać na działalność Organizacji Pożytku Publicznego. Ostatnie lata pokazały, że podatnicy chętnie to robią a ich darowizna jest dla organizacji ogromnym wsparciem.

1% dobra i nie ma rzeczy niemożliwych. Przez lata udowadniają to polickie stowarzyszenia. 1% dobra i nie ma rzeczy niemożliwych. Przez lata udowadniają to polickie stowarzyszenia. 1% dobra i nie ma rzeczy niemożliwych. Przez lata udowadniają to polickie stowarzyszenia.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji