Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Bartłomiej Kostecki, Policzanin, który uratował sąd przed podpaleniem w 2018 roku, otrzymał medal od prezydenta Andrzeja Dudy.

10 stycznia 2020

Pamiętają Państwo Pana Bartłomieja, Policzanina, który ubezwłasnowolnił napastnika w sądzie w Szczecinie? Za swoją bohaterską postawę otrzymał medal od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Pan Bartłomiej medal ten przekazał na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. Poniżej przypominamy bohaterski czyn Pana Bartłomieja.

Przypominamy relacje z 2018 roku

Bartłomiej Kostecki, Policzanin, który uratował sąd przed podpaleniem w 2018 roku, otrzymał medal od prezydenta Andrzeja Dudy. Bartłomiej Kostecki, Policzanin, który uratował sąd przed podpaleniem w 2018 roku, otrzymał medal od prezydenta Andrzeja Dudy. Bartłomiej Kostecki, Policzanin, który uratował sąd przed podpaleniem w 2018 roku, otrzymał medal od prezydenta Andrzeja Dudy.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji