Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność Sport

Jolanta Majka ma szanse na kolejną wygraną. Potrzebuje głosów.

20 listopada 2019

Policzanka Jolanta Majka i jej partner sportowy Michał Gadowski startują w plebiscycie na najbardziej znaczące wyniki sportowe w 2019 roku. Plebiscyt organizowany jest w ramach projektu PFRONCykl imprez integracyjnych promujących aktywność sportową w środowisku osób niepełnosprawnych”. Wystarczy wejść na stronę internetową start-szczecin.pl i w aktualnościach kliknąć w informacje o plebiscycie. Do wyboru jest 10 zawodników, wśród nich Jolanta Majka w parze z Michałem Gadowskim oraz 3 trenerów, wśród, których jest również policzanin – Tomasz Kazimierczak. Głosować można do północy 24 listopada. Jeden e-mail to jeden głos.

https://plebiscyt.lu-ngo.pl/

Jolanta Majka ma szanse na kolejną wygraną. Potrzebuje głosów. Jolanta Majka ma szanse na kolejną wygraną. Potrzebuje głosów. Jolanta Majka ma szanse na kolejną wygraną. Potrzebuje głosów.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji