Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Każdy może powstrzymać przemoc wobec dzieci

20 listopada 2019

Bezradność i milczenie w sprawie przemocy wobec dzieci jest przykładaniem ręki do ich krzywdy. 19 listopada jest międzynarodowym dniem zapobiegania tej przemocy i okazją by uświadomić społeczeństwu, że ten problem występuje a jego skala jest duża. W powiecie polickim odsetek zgłoszonych przestępstw wyrządzonych nieletnim wynosi 15%.

Każdy może powstrzymać przemoc wobec dzieci Każdy może powstrzymać przemoc wobec dzieci Każdy może powstrzymać przemoc wobec dzieci

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji