Police o C

TV Police na:

Aktualności Kultura Społeczność

Niewielu Polaków wróciło z kazachstańskiej zsyłki

20 listopada 2019

6 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury mieszkańcy obejrzeli film dokumentalny „Złączyć się z narodem” opowiadający o losach polskich zesłańców i ich potomkach.

Kampanię społeczną „Złączyć się z narodem” realizuje Fundacja „12 Gwiazd” na rzecz akcji repatriacyjnej Polaków z Kazachstanu i byłych republik sowieckich. Pomoc rodzinom zesłańców w powrocie i osiedleniu się w Polsce oraz edukacja społeczna to cele kampanii. Polacy zostali zesłani w dalekie strony wbrew swej woli.

Niewielu Polaków wróciło z kazachstańskiej zsyłki Niewielu Polaków wróciło z kazachstańskiej zsyłki Niewielu Polaków wróciło z kazachstańskiej zsyłki

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji