Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Nikt nie powinien czuć się samotny. Przed świętami OPS z dziećmi odwiedził seniorów.

23 grudnia 2019

Starsze osoby, mimo że mają swoje rodziny często są same. Ich małżonkowie już odeszli a miejsce po nich wypełnia w domu pustka. Dzieci mają własne rodziny i często mieszkają daleko. W akcję Pamiętaj o mnie. Senior dla Seniora zaangażowana jest też młodzież, dla której jest to okazja by poznać bliżej swoich sąsiadów i historie z ich młodości.

Nikt nie powinien czuć się samotny. Przed świętami OPS z dziećmi odwiedził seniorów. Nikt nie powinien czuć się samotny. Przed świętami OPS z dziećmi odwiedził seniorów. Nikt nie powinien czuć się samotny. Przed świętami OPS z dziećmi odwiedził seniorów.

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji