Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

W 11 godzin uszyli 300 sztuk ochraniaczy dla zwierząt

20 stycznia 2020

Akcja „Police szyją dla Australii” nabrała prawdziwego rozmachu. W piątek siedemnastego stycznia organizatorki spotkały się w Radzie Osiedla nr 2 z chętnymi do pomocy. Plan zakładał szycie przez 11 godzin, od 9.00 do 20.00. Akcję wsparli jak mogli lokalni przedsiębiorcy. Po akcji udało się wysłać na inny kontynent 4 paczkę.

W 11 godzin uszyli 300 sztuk ochraniaczy dla zwierząt W 11 godzin uszyli 300 sztuk ochraniaczy dla zwierząt W 11 godzin uszyli 300 sztuk ochraniaczy dla zwierząt

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji