Police o C

TV Police na:

Aktualności Społeczność

Zmiana przepisów ustawy o kredycie konsumenckim na korzyść konsumentów

8 stycznia 2020

Od grudnia 2011 roku obowiązują przepisy ustawy o kredycie konsumenckim, które regulują między innymi kwestie rozliczenia klienta z bankiem w przypadku wcześniejszej spłaty. Dzięki nim klient mógł odzyskać koszty kredytu proporcjonalnie do spłaconej kwoty. Banki rozliczały kredyty, ale w sposób korzystny dla siebie zwracając tylko część tych kosztów pomijając prowizję. Chodzi o kredyty konsumenckie, czyli do wysokości 255 tysięcy złotych. Sprawa nie dotyczy kredytów hipotecznych.

Zmiana przepisów ustawy o kredycie konsumenckim na korzyść konsumentów Zmiana przepisów ustawy o kredycie konsumenckim na korzyść konsumentów Zmiana przepisów ustawy o kredycie konsumenckim na korzyść konsumentów

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji