Police o C

TV Police na:

Aktualności Sport

Nowa nazwa Chemika Police

2 lipca 2019

Od nowego sezonu przystąpimy do wszystkich rozgrywek pod nową nazwą marketingową „Grupa Azoty Chemik Police”. – podaje na swojej stronie KPS Chemik Police.

Nowa nazwa obowiązywać będzie we wszystkich rozgrywkach z udziałem naszego klubu. Chcemy promować partnera głównego zarówno w rywalizacji krajowej, jak i europejskiej.

– Dodanie nazwy partnera głównego do nazwy klubu ma znaczące przełożenie na raporty marketingowe i promocje firmy, którą Chemik gwarantuje Grupie Azoty. Zależy nam na jak najlepszej reklamie. Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy marketingowej – tłumaczy Paweł Frankowski, prezes Chemika Police.

Spostrzegawczy kibice dostrzegli, że już w trakcie losowania Pucharu CEV funkcjonowała nazwa „Grupa Azoty Chemik Police”.

– Zgłosiliśmy nową nazwę do rozgrywek CEV. Funkcjonować będzie we wszystkich mediach,

Logo Grupy Azoty znajduje się na reklamach boiskowych, bandach, koszulkach i spodenkach zawodniczek oraz wszystkich materiałach drukowanych przez klub.

materiał prasowy KPS Chemik Police

Nowa nazwa Chemika Police Nowa nazwa Chemika Police Nowa nazwa Chemika Police

Pliki Cookies

Informujemy, iż przysługują Pani/Panu określone prawa związane Pani/Pana danymi osobowymi gromadzonymi na naszej stronie internetowej. Zbieramy Pani/Pana dane osobowe zapisane w plikach cookies lub te, które zostawia Pani/Pan korzystając z formularza kontaktowego. Pliki te umożliwiają prawidłowe korzystanie ze strony internetowej www.tvpolice.pl. Zebrane dane wykorzystujemy do celów statystycznych, nie przetwarzamy ich dalszym podmiotom. Prosimy o wyrażenie zgody na magazynowanie Państwa danych w celu działania zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych (RODO).

więcej informacji